ادبیات و زبانهای خارجه

نرم افزار نمونه سوالات امتحانات پایانی رشته های ادبیات و زبان های خارجه دانشگاه پیام نور همراه با پاسخ

مشاهده پیش نمایش نرم افزار

جزییات بیشتر


تومان 6,900

توجه: دو قدم در سوالات و پاسخ نامه های درج شده در نرم افزارهای نمونه سوالات امتحانی دانشگاه پیام نور، هیچ دخل و تصرف و ویرایشی نداشته و بررسی صحت پاسخ نامه ها به عهده خود دانشجو می باشد.


نکته: مشاهده پیش نمایش همه اطلاعات کافی را به شما نمایش خواهد داد.

نرم افزار نمونه سوالات امتحانات پایانی رشته ی کامپیوتر دانشگاه پیام نور همراه با پاسخ


دانلود پیش نمایش نمونه سوالات امتحانی کامپیوتر پیام نور 

 

کارشناسی (DVD)

از 1 تا 13 دوره نمونه سوال (جهت اطلاع از تعداد نمونه سوالات و پاسخ های هر درس، لطفا پیش نمایش نرم افزار را مشاهده نمایید.)

از نیمسال اول 89-88

تا نیمسال دوم 93-92

 


تصویر زیر به شما کمک می‌کند که در هنگام مشاهده پیش نمایش نرم افزار، متوجه شوید کدام سوال دارای پاسخ و کدام سوال بدون پاسخ است!

نمونه سوال و جواب

 

نرم افزاری که پیش روی شما قرار دارد، مجموعه ی نسبتا کاملی از نمونه سوالات امتحانی بخش ادبیات و زبان های خارجه در گرایش های:

1- زبان ادبیات فارسی

2- زبان ادبیات انگلیسی

3- زبان ادبیات عربی

4- مترجمی زبان انگلیسی

5- آموزش زبان انگلیسی (کارشناسی ناپیوسته)

 در ترم های اخیر می‌باشد که توسط گروه دوقدم جمع آوری گشته و در اختیار دانشجویان گرامی دانشگاه پیام نور قرار داده است. اکثر سوالاتی که درون نرم افزار وجود دارد دارای پاسخ تستی و بعضا تشریحی می باشند و دانشجویان گرامی می توانند پاسخ خود را با کلید سوالات بسنجند.

همچنین نمونه سوالات امتحانی دروس عمومی که پیشتر نرم افزار رایگان آن از سایت 2 قدم منتشر گشته است، در این نرم افزار نیز وجود دارد و دانشجویان گرامی می توانند از آن نمونه سوالات هم بهره کافی را ببرند.

 

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را جهت ارتقاء سطح نرم افزار و همچنین افزایش دروس تخصصی هر رشته، از طریف فرم ارتباط با ما، ارسال نمایید.

سعی می گردد این نرم افزار در هر ترم با نمونه سوالات ترم قبل به روز شود که شما دانشجویان گرامی جهت پیگیری از آخرین نسخه نرم افزار می توانید به همین صفحه از سایت 2 قدم مراجعه نمایید.